1xbet MK bonus 100%

Депозити и повлекувања во 1xбет

1xbet MK payments Компанијата 1xbet спроведува секој ден стотини илјади депозити на сметки и повлекувања од сметките на корисници – на безбеден, брз и сигурен начин. Платежните трансакции на веб-страницата на букмејкерскиот сервис 1xbet се обезбедени со сертификати и се безбедни како и секоја трансакција на најголемите банки во светот. Значи каква е можноста за депонирање и исплата на можни добивки?

ДЕПОЗИТИ:

– Платежни картички (непосреден трансфер на пари, без надомест за услуга, минимален депозит од ЕУР 1, исклучоци дадени во загради):

Visa, MasterCard, Card „Mir“, Maestro, China Union Play, Entropay, ATM Online (50 000 VND), Prepaid card (50 000 VND), Wimo Wallet (50 000 VND)

– 1xbet, исто така, користи електронски паричници за депозити и повлекувања, кои се многу популарни меѓу играчите од целиот свет (непосреден трансфер на пари, плус никаков надоместок за услуги)

QIWI, WebMoney, YandexMoney, Netteller GO (4, 4 EUR), Skrill,
– Најпопуларниот електронски паричник онлајн Skrill, освен тоа, поддржува преку својот интерфејс плаќање со користење на следните услуги:
Rapid Transfer, Nordea Solo, Dankort, PostePay, CartaSi, Skrill 1-Tap, Efecty, Pago Fácil, Rapi Pago, Servipag, Red Link, HSBC, Santander Rio, Banco de Chile

Како што гледаме, 1xbet најверојатно го поддржува најголемиот платен интерфејс за сите корисници од целиот свет – ова е сведоштво за големината и популарноста на оваа страна за обложување.

ИСПЛАТЕ:

Исплатата од корисничките сметки на 1xbet обично се прави на ист начин како што се избира за депозит – но во споредба со другите букмејкерски сервиси, во 1xbet, исто така, можете да ги повлечете парите на друг начин – а тоа е во светот на онлајн обложувања, всушност тоа е надстандардна услуга.

Сервис 1xbet реализира трансфер во рок од 15 минути по поднесување на барање за исплата и е една од најбрзите во индустријата. Toа, кога парите вистински ќе се најдат на нашата сметка, зависи од начинот на плаќање што го сте го избрале – Во случај на електронски паричник Skrill што го тестиравме, добивме пари за нашата сметка на Skrill во рок од 5 минути! Ова се нарекува брзина!

Депозити и повлекувања во 1xбет
5 (100%) 2 votes