1xbet MK bonus 100%

22bet

22bet 22Бeт е една од најновите компании кои на пазарот нудат спортско обложување. Основана е во 2017 година и оттогаш динамично се развива, привлекувајќи се повеќе и повеќе клиенти. Ова се должи благодарение на атрактивните почетни понуди, како и богатата понуда и јасна и прегледна интернет страница. Да видиме што друго ни нуди 22Бет.

Понуда на обложувалницата 22Бeт

Понудата на оваа обложувалница е навистина огромна. Се разбира, кога станува збор за бројот на спортови, тука ќе најдеме исто што и на другите страници за обложување, т.е. најпопуларните спортови, е-спорт, но 22Бет ни дава можност да се обложуваме дури и на пониски лиги од одредени земји, а покрај тоа имаме можност да се обложуваме на културни и политички настани, и не само на најпопуларните, што се однесуваат на претседателот или Оскарите, туку и на учесниците на Танц со ѕвездите во Ирска или на настани во популарна серија.

22bet Регистрација – бонус 100 €/£/$ »
Главен адут на обложувалницата 22Бет е бројот на облози достапни за даден натпревар. Во најпопуларните фудбалски обложувања (Лига на Шампиони, Светско првенство) имаме на располагање и до 1500 различни опции. Покрај основните облози, можеме да се обложиме на хендикеп, начини на постигнување гол, време на давање гол и многу други видови на облози. Со сигурност тука секој ќе најде нешто на што ќе ги базира своите тактики. Тоа не е различно и во помалите лиги. Натпревари од Купот на Англија ни даваат над 1000 различни опции за обложување.

Кога станува збор за обложувања во живо, исто така е многу добро. Многу натпревари секојдневно се достапни за обложување. Коефициентите се ажурираат многу брзо. Вреди да се напомене дека може да се обложуваме не само на најважните натпревари на денот, туку и на послабите лиги, како што е втората руска лига.

Подеднакво атрактивни се и коефициентите. Мора да се признае дека повеќето од нив остануваат на нивото што го нудат другите обложувалници, но останатите многу често се нешто подобри од конкуренцијата.

22Бет – бонуси

Тема која со сигурно најмногу ги интересира сите. 22Бет, како и секоја реномирана обложувалница, ни нуди бонус од првата уплата.

БОНУС 100 €/$ ЗА ПРВАТА УПЛАТА НА СПОРТСКИ ОБЛОЖУВАЊА + 22 BET ПОЕНИ

Со нашата прва уплата можеме да добиеме бонус во висина од 122% од неговата вредност, максимален износ до 100 € / $. Освен тоа, добиваме 22Bet Magyar поени, кои можеме да ги употребиме и за подоцнежни обложувања. За да го добиеме износот, треба да го уплатиме пет пати на купони со најмалку три средби со коефициент од 1.40 и повеќе. За жал, за тоа имаме само седум дена.

БОНУС 44% ДО €50 / $50 + 22 БЕТ ПОЕНИ ЗА ВТОРАТА УПЛАТА ЗА СПОРТСКИ ОБЛОЖУВАЊА

Ако бонусот за првата уплата не е доволан… тогаш 22Бет, исто така, нуди бонус за втората. Можеме да добиеме 44% од вредноста на депозитот до 50 € / $, како и 22 Бет поени. Останатите услови, односно начинот на уплаќање и времето за негово извршување се исти како и за првата уплата.

ОБЛОЖУВАЧКИ БОНУС ”ПЕТОЧЕН RELOAD”

Со уплаќање пари во петок, можеме да добиеме бонус од 40% до износ од € 50 / $. Оваа промоција е еднократна и не може да се комбинира со други понуди. Добиениот бонус мора да се уплати три пати на купони што се состојат од три или повеќе настани со минимален коефициент од 1.40. За уплаќање на бонусот имаме 24 часа.

Интернет-страница на обложувалницата

22Бет им нуди на своите клиенти многу јасна и едноставна интернет-страница. Играчите ги имаат сите опции при рака, а самиот влог е многу очигледен и не предизвикува големи проблеми. Бело-сината рамка на страницата не ги заморува очите и смирува.

22Бет-мобилна верзија

22Бет, исто така, на своите играчи им нуди мобилна верзија на страницата која може да се користи на паметни телефони и таблети. Во моментов, за жал, не постои посветена апликација, но и покрај тоа, обложувањето од телефон е доста интуитивно и брзо.

Начин на плаќање

Нареден многу голем плус на оваа обложувалница. Бројот на начини на кои можеме да уплатиме пари е огромен. Банкарски картички, е-паричници, трансфери преку телефон, платежни системи, интернет банки, припејд картички, криптовалути и многу многу други. Веројатно нема обложувалница што ќе ви овозможи да уплатитее пари на толку многу начини. Парите исто така може да се исплаќаат на многу различни начини.

22Бет резиме

22Бет е многу добра обложувалница. Таа ни нуди огромен број на облози, овозможува да уплаќаме пари на многу различни начини, има јасна страница, а обложувањето е многу интуитивно. Единствената лоша работа на оваа обложувалница е бонусната понуда, која иако е многу добра, е многу тешка поради краткото време на обрт на парите и главно е погодна за поголеми играчи.

Повеќе информации за 22bet:

22bet France paris
22bet Taruhan Indonesia
22bet Apostas em Portugal

22bet
5 (100%) 1 vote